BASINDA BİZ


Pembepapyon.com Mutlu Anlarınızda Yanınızda!

www.indirimlr.com tarafından July 29, 2011'de paylaşılmıştır.Sevgili Seda Hanım Pembe papyon.com adlı bir e-ticaret projesinin yaratıcısı ve işletmecisi. Peki nedir Pembe papyon.com? İsterseniz bu konuda bizi Seda Hanım aydınlatsın:

“www.pembepapyon.com düğün hazırlıkları döneminizde sizin istekleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir site. Kına gecesi, nişan, gelin hamamı, düğün, nikah şekeri, davetiye, babyshower ürünleri… Hepsi Pembe Papyon’da!

Bu sitenin farkı , organizasyonlarında farklı şeyler yapmak isteyenlere özel olması. “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” sloganını benimsemiş ekip, gelin ve damatların düğün, nişan ve kına gecesi davetlerini unutulmaz davetlere dönüştürmeyi ilke edinmiş. İster davetiye, ister nikah şekeri, isterseniz de düğün organizasyonunuzun süslemesi… Siz ne isterseniz, sizin için gerçekleştirmeye hazır ve en az sizin kadar heyecanlı bir ekip, bir tık ötenizde!”Davetiye, Nikah Şekeri, Düğün Organizasyon Süsleme: Pembepapyon.com!

Seda Hanım'ın işletmekte olduğu Pembepapyon.com çiftlerin hayatını oldukça kolaylaştıracak türde hizmet ve ürünleri ile bakılmadan geçilmemesi gereken siteler arasında yer alıyor. Ayrıca Pempe Papyon 128 bit SSL Güvenlik ile güvenli bir şekilde, evinizin konforunda online alışveriş yapmanızı sağlıyor.

“Düğün & Nişan, Nikah Şekeri, Davetiye, Kına Gecesi & Bekarlığa Veda, Gelin Hamamı, Bebek Geldi & Baby Shower, ve Özel Hediye” kategorileri altında sıralanmış olan onlarca ürün tüketicinin beğenisine sunulmuş durumda. Bu başarılı siteyi ziyaret etmek ve akabinde güvenli bir şekilde alışveriş yapmak içinburaya tıklayabilirsiniz...
Fashion house by zeto
http://fashionhousebyzeto.blogspot.com/
16 MAYIS 2011 PAZARTESİ

Hayalinizdeki erkeği buldunuz, peki sırada ne var? Söz, nişan, düğün, doğum derken bu liste uzayıp gidiyor. Bu zor zamanlarda ise her zaman bir destek kuvvet lazım oluyor. İşte bu sırada da devreye Pembe Papyon sitesi giriyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için çok güzel ürünler hazırlıyorlar size sadece sırtınıza yaslanıp bu süreci izlemek kalıyor.Her şey düşünülmüş bu sitede.Kına gecesi için kurabiyeler, hediye cezveler, fincanlar, eldivenler ne ararsanız var.Bekarlığa veda için taçlar, t-shirtler ve dahası.Düğün kısmı zaten en zor aşama.Daha bitmedi balayı için özel terlikler bile düşünülmüş.Çocuğunuz mu olacak şekerleri siz onlara bırakın.Yok yok yani bu sitede.Bunları özenle ve sevgiyle hazırlayan Sedac'ım ise bu işte çok iyi.Bu özel günde sizde orjinal fikirler arayışındaysanız Pembe Papyon doğru adres olacaktır.Daha fazla bilgi için sitesinden iletişime geçebilirsiniz.


 

PEMBE PAPYON COPYRIGHT©2014-2015. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.